MEŞK’İN GAYRİMEŞRU ÇOCUKLARI

Meşk’in hikayesini daha önce yazmıştık. İşte bunlar da Meşk’in gayrimeşru çocukları ! Büyüdüler…Hiçbir zaman onaylamadık o siyah kediyle olan ilişkisini. Bunu da kendisine defalarca bildirdik. Ve maalesef haklı çıktık. Ne doğumda ne de sonrasında bir daha hiç göremedik o siyah kediyi. Her genç kedi gibi bizim Meşk’i de kandırıp kötü emellerine alet etti. Duyduğumuza göre Balat’ta da kandırmadığı kedi yokmuş.

Neyse konumuz bu değil.

Meşk’in de aklı başına geldi ama iş işten geçti. Kendisinin size mesajı var. Biz az çok “kedice” bildiğimiz için size tercüme ediyoruz. Meşk der ki: “Yukarıdaki fotoda görmüşsünüzdür, yüzünüze bile bakacak halim yok. Gençtim, cahildim, siyah kedinin rengine kandım. Hayale aldandım, boşuna yandım. O kediyi ilelebet benim sandım. Ama olmadı. Kandırıldım. Hem televizyonlardan görüyoruz kimler “kandırılmıyor ki” ? Çok ama çoook büyük büyük insanlar bile “kandırıldık, aldatıldık” diyebiliyor ! Siz insanların başına bile böyle şeyler gelebilirken, ben napiyim öliiim mi, söyleyin öliiiim mi, kediyim ben kedi. Bir hata yaptım ve inanın bana bedelini ödedim. Lütfen bu yavrularımı sahiplenin. Benim bu 4 yavrucağa bakacak ne durumum ne de takatim kaldı:( Onlara bir oda verin, bir evleri olsun ama zaman zaman da çıkıp gidebilecekleri bir ev. Beni birazcık seviyorsanız ve buraya gelip başımı okşamışlığınız varsa; yalvarıyorum onları
sahiplenin DZ ” (Hayvansever dostlarıma sesleniyorum, kedi pişman, şu sabi sübyan kediciklerin suçu ne, hadi elden ele sahiplendirelim şunları:)

// Mert Erşahin (Akustikadam) 06.05.2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir